Individuální lekce

V Brně, v Praze nebo Lysicích

ing. Jan Petr (VitalVibe) sdílí, co mu přinesly soukromé lekce

 
Jak vám pomůžu v práci s hlasem?

Vystupování a řeč

Vystupujete veřejně anebo mluvíte před lidmi. Potřebujete zlepšit vaši komunikaci, sebejistotu a klid? Brániční dýchání zneškodní nervozitu a rezonance hrudníku vám zesílí a probarví hlas!

Slabý / nedůrazný hlas

Mluvíte tiše anebo se potýkáte s tím, že vám lidé nerozumí? Pomůžu vám se silou vašeho hlasu, opřeme ho o správné dýchání a zesílíme ho pomocí hravých technik, divadla a hrudního rejstříku.

Hlasová únava

Hodily by se vám rychlé a efektivní techniky na uvolnění hlasu? Máte problémy s hlasem nebo zpěvem a chcete je odstranit? Naučím vás správnou techniku.

Co vás mohu naučit z mé hudební palety?

Hra na didgeridoo

Na australský hudební nástroj hraji již 10 let a mám za sebou stovky koncertů a lekce se světovými hráči jako Dubravko, Zalem i Sage a workshop s australskými aboriginci. Naučte se se mnou, jak ovládnout hru na magické didgeridoo.

Hrdelní zpěv

Jako jeden z mála lidí u nás se systematicky zabývám alikvotním a hrdelním zpěvem, a to 9 let. Učil mě Dan Plecháček, učeň předních evropských mistrů a také Jan Rybář a Filip Rydlo z alikvotního sboru Spektrum. Chcete se naučit podmanivé hrdelní tóny?

Beatbox & looping

Rád vám také předám základy beatboxu a smyčkování, které používám k vytváření živé taneční hudby.

Kde se potkáme?

Brno

Na konci dechu, Františkánská 6, Brno| 2. patro, v podkroví

Lysice

 Dům s věží, Halasova 285, Lysice

Praha

Adaraya (1. patro) 

Opletovala 27, Praha 

Odemknu váš potenciál a nasměřuju Vás.

Se mnou zažijete znatelný pokrok už za jedno setkání.

Učím maximálně efektivně a jednoduše. 

Vsadím se s vámi, že už během jedné lekce vám předám solidní návody a techniky, s kterými si vystačíte na trénink na následující týdny. 

 

Přesvědčte se o tom na video referenci frontmanů skupiny Pipes & Pints, kde Vojta Kalina a Travis O'neil hodnotí dojmy po prvním setkání.

 

Alžběta Protivanská 

psychoterapeutka

Jsem psychoterapeutka a lektorka. Dali mě učil hlasové a dechové techniky, které mohu využít při mluvení před lidmi a hlavně při nahrávání meditačních nahrávek. Začala jsem cvičit bránici a do svého hlasu přidala i práci s dechem. Rychle se mi od lidí dostalo nadšených ohlasů na můj hlas při meditacích, na nahrávky se moc těší. Změny se projevily i v běžném kontaktu a při terapii s klienty. Je to, jako bych měla hlas zkrátka láskyplnější 🙏✨

Kateřina Kukusová

profesionální tanečnice a lektorka

Jako lektor mne Dalibor mile přikvapil. Očekávála jsem nespolehlivého rozevlátého alternativního umělce...a ejhle - je vidět, že je profík, zvyklý systematicky pracovat. Má dobře vypracovanou metodiku, rozvržený čas, vše vysvětluje jednoduše a srozumitelně. Za 1* !

Dalibor dokáže velmi dobře a laskavě podpořit váš potenciál. Můžete se vedle něj cítit bezpečně a uvolněně a to je velmi důležité pro překonání strachu ze zpěvu a autentického projevu vůbec. Lekce s ním jsou zábavné a zároveň velmi přínosné. Je to profesionál, který ví, co umí a co může nabídnout. A je toho opravdu hodně. Jeho soukromé lekce mě velmi posunují a mohu jej ze srdce doporučit.

 

Nauč se základy

Jedno setkání

120 minut lekce

Zaslání psaných materiálů a videolekcí v návaznosti na lekci a podle vašich potřeb

Cena je 2400 Kč

Osobní nebo skype lekce na míru šitá vašimu tématu

Rozvoj: posuňte se dále

Tři lekce

3 x 120 minut lekce

Osobní nebo skype lekce sestavené dle vašeho přání

Zodpovězení otázek a ladění formy po mailu anebo telefonu

Sleva 50% na online kurz Ovládni svůj hlas

Přístup ke všem eBookům a psaným materiálům zdarma v hodnotě 1000 Kč

Cena je 6500 Kč

Expert: půlroční trénink

Hlasový fitness

13 x 90 minut (co 14 dní)

Třináct osobních nebo skype lekcí zaměřených na váš cíl

Zakončené certifikátem

Individuální tréninkový plán + dohled na jeho realizaci

Přístup ke všem eBookům, psaným materiálům, videím i nahrávkám zdarma v hodnotě 3000 Kč

Cena je 15 600 Kč

Pokud se potřebujete naučit základy, doporučuji vám začít večerním kurzem Otevření hlasu. Dostanete tak tři hodiny výuky za tisíc korun.

Ceny platí pro individuální lekci jeden na jednoho.

S každým dalším účastníkem se platí 1500 Kč za hodinu navíc. Při počtu 5 a více lidí se můžeme domluvit na výhodnější ceně v rámci kurzu...